powrót

Pod Szrenicą

Pod Szrenicą

Kontakt

Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. Broniewskiego 17
Kontakt tel: 75 713 09 10
kom: 606 324 973
www www.hotelpodszrenica.pl/

Formularz kontaktowy

lub

Zadzwoń
    
        
            

Dostępne numery:

          

Zadzwoń teraz: 757130910


Zadzwoń teraz: 606324973


        
    

Informacje

Ilość miejsc: 70
Pokoje: 1,2 osobowe, studia 2+2
W pokojach: TV, łazienka, internet
W obiekcie: restauracja, sala konferencyjna, sala kinowa, bowling, ogród zimowy, sala kominkowa, winiarnia, przechowalnia sprzętu sportowego, wypożyczalnia rowerów
Parking: przy obiekcie

Opis obiektu

W oparciu o długoletnią, rodzinną tradycję oraz bogate doświadczenie w branży hotelarskiej podjęliśmy się modernizacji dwóch pensjonatów i w wyniku ich połączenia oraz rozbudowy, stworzenia nowoczesnego, a zarazem przyjaznego naszym gościom „Pod Szrenicą”.
Naszym zamierzeniem jest prowadzenie obiektu spełniającego wysokie standardy, który jednocześnie zapewni Państwu przyjazną atmosferę pobytu, stworzoną przez przytulne wnętrza, miłą obsługę oraz domową, smaczną kuchnię.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do gości indywidualnych, jak i klientów grupowych przyjeżdżających do Szklarskiej Poręby w ramach szkoleń, konferencji, firmowych wyjazdów integracyjnych, pobytów wycieczkowych.

Bardzo korzystna lokalizacja, zaledwie 200m od dolnej stacji wyciągu na Szrenicę, przy turystycznych szlakach pieszych i rowerowych oraz przystosowanie obiektu dla gości preferujących aktywny wypoczynek, pozwoli nam na stworzenie indywidualnych ofert odpowiadających na Państwa potrzeby dotyczące aktywizacji ruchowej, czy też treningów sportowych.

Aktualny cennik na stronie
https://hotelpodszrenica.pl/

Cennik

Szczegółowy cennik na stronie
https://hotelpodszrenica.pl/cennik

Odległości

Centrum 400m
PKS 900m
PKP 2000m
Sklep 400m
Wyciąg krzesełkowy 300m
Wyciąg orczykowy 200m

Mapka

Wersja klasyczna