powrót

Kontakt

Zadzwoń
    
        
            

Dostępne numery:

                   
    

Informacje

Opis obiektu

Jest Nam niezmiernie miło powitać Państwa w „Willi Jaskółka”. Wszechobecnie otaczająca cisza gwarantuje relaksujący wypoczynek. Mamy nadzieję iż wspaniała atmosfera, miła obsługa, uzupełniona wyśmienitą kuchnią spowoduje, że pobyt Państwa bardzo udany i zachęci do częstych powrotów. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.

Willa jest malowniczo położona na południowym stoku Białej Doliny na wysokości ok 850 n.p.m. Budynek został wybudowany w 1894 roku, jednak jego historia owiana jest tajemnicą. Brak jest wzmianek o osobach zamieszkałych na początku XX wieku, a pierwsze zdjęcie jakie udało się odnaleźć to fotografia pochodząca 1926roku. W tamtym okresie było to małe sanatorium będące własnością Braci Bonifratów. Po II Wojnie Światowej Obiekt przejęło Wojsko Polskie organizując w Nim ośrodek wypoczynkowy dla najwyższych dygnitarzy partyjnych i wojskowych. W latach prezydentury Lecha Wałęsy obiekt pełnił rolę ośrodka prezydenckiego a aktualny Apartament Specjalny był przeznaczony na wyłączny użytek Pary Prezydenckiej. W 2002 roku historyczny ośrodek przejęła aktualna właścicielka, w latach 2002-2006 zostały przeprowadzone prace remontowę i rewitalizacyjne, dzięki którym Willa odzyskała dawny blask. Prace remontowe zostały uhonorowane przez Stowarzyszenie Architektów Polskichprzyznając nagrodę „Mister 2007 – za walory twórcze obiektu oraz pasje i zaangażowanie w odtwarzaniu świetności Willi”. W 2014 roku obiekt został wpisany dorejestru zabytków jako dobro kultury narodowej.

Zapraszamy do skorzystania z specjalnych pakietów pobytowych. Szczegóły dostępne na stronie www.willa-jaskolka.pl lub pod nr tel 606-135-457

Cennik

Liczba osób/rodzaj pokojuPobyt dla 2-os/

 

Pobyt dla 3-os/

 

Pobyt dla 4-os/

 

Apartament Ratanowy290,00 zł360,00 zł390,00 zł
Apartament Zielony290,00 zł360,00 zł-
Apartament Turkusowy290,00 zł360,00 zł390,00 zł
Pokój Superior240,00 zł-

*cena za dobę

*w cenę pobytu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, monitorowany parking, WI-FI, ręczniki, kosmetyki, podatek Vat.

Odległości

Mapka

Wersja klasyczna