powrót

Farma 69

Farma 69

Kontakt

Adres 58-512 Kopaniec
Kontakt kom: 603 65 69 69
kom: 693 455 797

Formularz kontaktowy

lub

Zadzwoń
    
        
            

Dostępne numery:

          

Zadzwoń teraz: 603656969


Zadzwoń teraz: 693455797


        
    

Informacje

W pokojach: łazienka, TV
Parking: przy obiekcie

Opis obiektu

Farma69 to jedno z najbardziej zjawiskowych gospodarstw agroturystycznych na Dolnym Śląsku. Piękno dzikiej przyrody, ustronność i przestrzeń sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na odpoczynek pośród łąk i lasów, w zacisznej dolinie w pobliżu malowniczej wioski Kopaniec.

Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach, przestronny salon, a także kameralną saunę oraz osobną salę pod organizację warsztatów (jogi, tańca, fotografii), szkoleń czy towarzyskich imprez.

W gospodarstwie zadbano o kreatywny wypoczynek dzieci. Na terenie Farmy znajdą one tajemniczy labirynt leśny, kamienne kręgi i zwierzyniec tworzące magiczną atmosferę. Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, basenem oraz trampoliną.

Miłośnikom domowej ekologicznej żywności proponujemy doskonałą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Gości szukających nietypowych wrażeń zapraszamy do odwiedzenia repliki Osady Średniowiecznej będąca niewątpliwie najciekawszą atrakcją naszego miejsca. (www.harmoniakultury.org/osada)

Aktywnie wypoczywających podróżników zachęcamy zaś do odkrywania ścieżek urokliwej okolicy Kopańca, a także wycieczek w pobliskie Karkonosze i góry Izerskie. W bliskiej okolicy znajduje się stadnina koni, stoki narciarskie, teatr oraz galerie prowadzące różnego rodzaju warsztaty.

To miejsce może oczarować!

Ekoturystyka jest również siedzibą Fundacji Harmonia Kultury (http://www.harmoniakultury.org) promującej życie w zgodzie z naturą. Opierając się na zasadach permakultury staramy się stworzyć model ‘farmy zrównoważonego rozwoju’, gdzie kreatywna rekreacja łączy się z zamiłowaniem do zdrowej, ekologicznej żywności, naturalnego budownictwa oraz lokalnej samowystarczalności.

Cennik

Cena noclegu wynosi 50 zł za os., wyżywienie 50 zł (dwa posiłki dziennie).

Gospodynia podaje posiłki według życzenia i gustu gości. Większość składników pochodzi z ekologicznych produktów sąsiednich gospodarstw.

Odległości

Szklarska Poręba 10km
Jelenia Góra 15km

Mapka

Wersja klasyczna