powrót

Kontakt

Zadzwoń
    
        
            

Dostępne numery:

                   
    

Informacje

Opis obiektu

Zapraszamy do świeżo oddanego do użytku apartamentu na ulicy Małej, w Szklarskiej Porębie. Ulica Mała jest fantastyczną lokalizacją, położoną w centrum Szklarskiej Poręby, a jednocześnie na uboczu, dając możliwość obcowania z naturą, znajdującą się „tuż za rogiem”. 

Apartament znajdujący się na 2 piętrze tworzą 3 niezależne pokoje, umożliwiając komfortowe przyjęcie nawet 7 gości(3xdwuosobowe łóżka + 1x1). Poza wyżej wymienionymi pokojami w lokalu znajduje się niezależna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem, osobne WC i przestronny balkon, który dzięki położeniu budynku na wzniesieniu, zapewnia możliwość podziwiania majestatycznie prezentujących się Karkonoszy i Gór Izerskich.

Apartament jest w pełni wyposażony w przybory codziennego użytku, zmywarkę, kuchenkę z piekarnikiem, sprzęty kuchenne, 2 telewizory, DVD itp.

Z racji położenia blisko centrum miasta, w najbliższej okolicy znajdują się: sklepy, restauracje, kawiarnie, puby, a także apteka. Bardziej aktywne osoby w niedalekiej odległości znajdą również Park Linowy i zjeżdżalnię grawitacyjną - 650m, wyciąg na Szrenicę – około 900 m. Wyciąg orczykowy około 500 m.

Doba pobytowa zaczyna się od godziny 15:00, w dniu wyjazdu należy opuścić lokal do godziny 11:00. Oczywiście jeżeli będzie taka możliwość można umówić się na inne godziny. Proszę o kontakt w tej sprawie.

W apartamencie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, a jeżeli pojawi się taka potrzeba należy skorzystać z balkonu. 

W dniu przybycia należy okazać dowód tożsamości.   

   
       

   
     

Cennik

Od 40-90 zł/os. w zależności od sezonu, długości pobytu, ilości osób, proszę potwierdzić telefonicznie aktualny cennik.

Minimalny okres wynajmu to 2 dni.

Aby potwierdzić rezerwację należy dokonać przedpłaty w formie zadatku w wysokości 30% ceny pobytu na konto bankowe.

Uwaga!

Na ten moment dostępną są ostatnie terminy w ferie zimowe 2018, mianowicie: 27.01-1.02 oraz od 25.02. 

Odległości

Mapka

Wersja klasyczna