powrót

Trzy Kultury Złoty Widok

Trzy Kultury Złoty Widok

Kontakt

Adres 58-580 Szklarska Poręba
ul. Osiedle Podgórze 3
Kontakt kom: 600 813 763

Formularz kontaktowy

lub

Zadzwoń
    
        
            

Dostępne numery:

          

Zadzwoń teraz: 600813763


        
    

Informacje

Ilość miejsc: 27
Pokoje: Domek podzielony jest na dwa poziomy. Na dole jest salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Na górze jest salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i przedpokój.
W apartamencie: Pełne wyposażenie
Parking: Przy obiekcie

Opis obiektu

TrzyKultury ZłotyWidok Magiczne miejsce, wysoki standard, domowa atmosfera. Ośrodek położony jest w Szklarskiej Porębie, w jednym z najpiękniejszym miejsc gór Izerskich. Bezpośrednio z ośrodka rozpościera się widok na całą panoramę Karkonoszy. Dawniej to miejsce nazywało się „ Goldene Aussicht”, czyli„Złoty widok”. Nasz ośrodek to nie tylko domki w wysokim standardzie i zagospodarowany teren.

Nasz ośrodek to miejsce magiczne gdzie zregenerujecie Państwo siły i naładujecie akumulatory. Gwarantujemy Państwu niezapomniane, piękne widoki, wysoki standard wypoczynku oraz domową atmosferę. Obszar ośrodka zajmuje ok. 1,5 hektara urządzonego terenu.

Na terenie ośrodka znajdują się m.in.: - trzy domki rekreacyjno-wypoczynkowe, - zabytkowy dom mieszkalny, - duża łąka, - miejsce na grilla i ognisko, - altana z ogrodem, - parking dla 15 samochodów, - oczko wodne, drewniany domek dla dzieci, - boisko do piłki nożnej, - miejsce na biesiadę (duża altana) dla 30-40 osób - plac zabaw.

Dostępna jest także scena muzyczna służąca jako punkt widokowy i miejsce do opalania.

W każdym domku jest dostęp do bezpłatnego internetu. Domek ma dwa poziomy. Na parterze jest salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Na piętrze jest salon z aneksem kuchennym, łazienka, pokój sypialny i przedpokój. Domki sa w pełni wyposażone. Można wynająć cały domek na 9 osób (cena za nocleg 500 zł) lub osobno parter (4 osoby) lub piętro (5 osób) - za 250 zł.

Serdecznie zapraszamy!
Jacek - 600 813 763

Strona internetowa obiektu:
www.trzykultury-zlotywidok.pl

Cennik

250 zł/nocleg

Odległości

PKS 8 min
PKP 5 min
Sklep blisko
Wyciąg krzesełkowy 10 min
Wyciąg orczykowy 3 min

Mapka

Wersja klasyczna